O klubu

Bridžový klub seniorů 10 byl založen v roce 2008 jako občanské sdružení – nyní podle nového občanského zákoníku Zapsaný spolek. Představenstvo je sedmičlenné. Členská schůze se konala 6.12.2021. Počet členů klubu  je pohyblivý - v roce 2022 zaplatilo členské příspěvky 144 členů. Klub byl založen pro seniory – bridžisty jako volnočasová sportovní aktivita, trénování paměti, soustředění, koncentrace,  ale také pro vzájemné setkávání. Roční členský příspěvek činí od roku 2008  Kč 200. Ostatní příspěvky jsou placeny v hracích dnech při turnajích: členové 20 Kč, nečlenové 40 Kč. Klub je otevřený pro všechny důchodce - seniory, kteří milují sportovní  bridž bez ohledu, zda jsou členy či nejsou členy klubu. Zásadou vždy bylo a je, aby senioři měli vzájemné sociální kontakty, trénovali paměť, koncentraci a soustředění. Hrací dny pro rok 2023 budou: pondělí - Sámova, úterý - Na Bělidle, Středa - Na Bělidle, Pátek - DSS Podolí.  Nárazově podle dohody s Domovem ROSA v Kobylisích se hraje v sobotu. Bývá dopředu oznámeno na našich stránkách v oddíle výsledky "nové zprávy".